Leszczyńska 40, 43-300 Bielsko-Biała
33 810 00 98
karczma@rogata.pl

Bielsko biała dobra restauracja

Bielsko biała dobra restauracja

HOME / BIELSKO BIAŁA DOBRA RESTAURACJA

Szukasz doskonałego miejsca, gdzie możesz cieszyć się wyjątkowymi potrawami w sercu Bielska-Białej? Po pierwsze, zapraszamy do restauracji “Smakowite Wspomnienia”! Po drugie, Jesteśmy dumnymi twórcami niezapomnianych doznań kulinarnej przyjemności, serwując dania, które wzbudzą zachwyt nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Wyrafinowana Kuchnia: Nasza kuchnia to prawdziwa uczta dla podniebienia. Po trzecie, wykorzystujemy tylko najwyższej jakości składniki, aby stworzyć dania, które zachwycają zarówno smakiem, jak i wyglądem. Każdy kęs to podróż przez świat wyśmienitych smaków.

Atmosfera Pełna Wspomnień: Przywitaj się z klimatem pełnym ciepła i gościnności w naszej restauracji. Nasze wnętrze zaprasza do relaksu i delektowania się chwilą w gronie rodziny i przyjaciół. W “Smakowitych Wspomnieniach” tworzymy niepowtarzalną atmosferę, która sprawi, że poczujesz się jak w domu.

Dania „Rogate”

Ulubione potrawy i napoje naszych gości. To dania unikatowe ich wykonanie ściśle nadzorowane jest od kilkunastu lat , potrawy te stały się najbliższe naszym gościom i są z nami od 2000 roku, podpisując pod sobą metkę „ piekielnie dobrego jedzenia”

Szlak Kulinarny Śląskie Smaki Stół Beskidzki

W menu Karczmy Rogatej – dania oznaczone znakiem „Śląskie Smaki„ wyróżniają dania szczególne uznane za wyjątkowe, które zasłynęły na całą Polskę i stały się wzorem tradycyjnej kuchni beskidzkiej

Ręcznie robione

Z naszych rąk rodzą się : chleb tradycyjny, chleb do zup, pasztety, kilka rodzajów pierogów, kluski śląskie, zakwas na żurek, sosy do mięs, marynujemy mięsa, pieczemy ciasta, robimy ciasteczka do kawy, na bieżąco tniemy surówki i sałatki. Używamy tradycyjnego pieca opalanego drewnem, w którym pieczemy wyśmienite golonka, żeberka, chleby. Wszystkie dania zasługują na wyróżnienie, wykonywane są w sposób ręczny i przyrządzane są od podstaw z wysoko jakościowych produktów.

https://onibo.pl/